Poloha servisu: Bohunická 85, Brno

Volejte: +420 775 004 094

Chiptuning je optimalizace softwaru v řídící jednotce. Nejedná se o mechanicky zásah do motoru. Při správné úpravě lze rychle a snadno vyvinout větší výkon, aniž by se musely překročit limity motoru. Chiptuning využívá rezervy motoru, ale nevyčerpává je.

Ve spojení s válcovou brzdou můžeme váš motor optimalizovat individuálně a dokonale.

Úpravou softwaru víme dosáhnout zvýšení výkonu většinou až o 35% a také snížit spotřebu paliva. Snížení spotřeby je u každé motorizace individuální, většinou se jedná až o -15%.

Kvalitní chiptuning nemá žádný negativní vliv na emise – každou naši úpravu SW ladíme na válcové brzdě, kde přesně kontrolujeme poměr vstřikovaného paliva a množství vzduchu, tak aby byla směs správně naladěna.

Pro koho je chiptuning?

Spektrum našich zákazníků je velmi rozmanité. V prvé řadě to jsou mladí kluci, kteří chtějí co nejsilnější vůz, ale vzhledem k cenám je pro ně chiptuning tou nejlepší a cenově dostupnou volbou, jak navýšit výkon svého vozu. Další  jsou běžní řidiči, kteří chtějí mít jistotu v krizových situacích, jako je například předjíždění. Velmi zastoupenou skupinou zákazníků jsou také všichni ti, kteří chtějí ušetřit za pohonné hmoty. V neposlední řadě jsou to řidiči-profesionálové jezdící s autobusy a kamiony, a výkon tahače či autobusu je pro ně nedostačující.

chcete li vědět více zavolejte 774 004 094